Appartement te koop in Gent met 3 slaapkamers

120
3
2
Omschrijving

Appartement met 3 slaapkamers en uitzicht op nieuw stadspark

Dit appartement van 120 m² beschikt over een lichtrijke eet- en leefruimte met extra hoge plafonds van 281cm en een rechtstreekse toegang tot het zuidwest gericht terras van 19m² met zicht op het nieuwe stadspark. De woonkamer heeft een open keuken met kookeiland en aansluitend een praktische berging. Via de nachthal heeft men toegang tot de wasplaats, het tweede toilet en de badkamer. Verder beschikt het appartement over drie slaapkamers, waarvan één met en-suite badkamer.

Met +7.700 m² nieuw parkgebied biedt O’Vert een thuis voor jong en oud met een gevarieerd aanbod van appartementen.

Dankzij de nieuwe Verapazbrug werd de stadsring R40 verlegd via de Afrikalaan. Dok Noord krijgt hierdoor een autoluwe kade met éénrichtingsverkeer, een tram en heel veel bijkomend groen. 

O'Vert krijgt een aansluiting op het Gentse warmtenet, fotovoltaïsche panelen en geavanceerde ventilatiesystemen. Ondergrondse parkeervoorzieningen bieden een droge en veilige toegang tot uw nieuwe thuis temidden het groen. De combinatie van een topligging, hoogwaardige architectuur en duurzame technieken maakt O'Vert bijzonder aantrekkelijk voor zowel eigenaars-bewoners als investeerders.

Verlaagd BTW-tarief van 6% mogelijk op de volledige constructiewaarde, nu ook voor investeerders.

Het volledige aanbod van O'Vert vind je bij Landbergh, steeds welkom voor een vrijblijvende toelichting via jef@landbergh.be of 09 225 25 24.

Financieel

Verkoop onder btw-stelsel
Ja
Waarde grond
97.586 €
Beschikbaarheid
Bij oplevering

Gebouw

Type pand
Appartement
Subtype
Appartement
Bewoonbare oppervlakte
120 m²

Terrein

Meest recente bestemming terrein
Woongebied
Oriëntatie tuin
Zuidwest

Indeling

Aantal slaapkamers
3
Oppervlakte slaapkamers
13 m²; 9 m²; 9 m²
Aantal badkamers
2

Comfort

Videofoon
Ja
Lift
Ja
Aansluiting elektriciteit
Ja

Energie

E-peil
30
Zonnepanelen
Ja
Keuringsattest elektriciteit
Ja, conform

Ruimtelijke ordening

Verkavelingsvergunning
Ja
Voorkooprecht
Nee
G(ebouw)-score
A (geen overstroming gemodelleerd)

Locatie

Dok-Noord 3, 9000 Gent

540.000 EUR

Locatie

Dok-Noord 3
9000 Gent

Is dit haalbaar voor jou?

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden