Appartement te koop in Gent met 3 slaapkamers
Omschrijving
GENT CENTRUM - Ruim 3 slaapkamer-appartement in het Miljoenenkwartier
GENT CENTRUM - Ruim 3 slaapkamer-appartement in het Miljoenenkwartier
Aan de rand van het Paul de Smet de Naeyerpark en de Congreslaan treffen we dit ruime drie slaapkamer-appartement met authentieke elementen en enorm veel renovatiepotentieel.
Gelegen op de eerste verdieping in de stijlvolle Residentie Atlantis, geniet de leefruimte van een frontaal uitzicht op het groene hart van het Miljoenenkwartier - een van de meest gegeerde buurten van Gent.
De belangrijkste troeven in een notendop:
- Centrale ligging: Station Gent-Sint-Pieters, winkels, horeca en Binnenstad op wandelafstand
- Residentie met karakter en uitstraling
- Opportuniteit met zeer veel potentieel
- Drie volwaardige slaapkamers
- Zuid-west gericht terras aan de achterzijde
- Ruime kelderberging aanwezig
- Mogelijkheid tot aankoop garagebox
Binnenin treffen we een ruime inkomhal met vestiaire en twee bergingen, royale leefruimte met zithoek en authentieke schouwmantel, aparte geïnstalleerde keuken met berging, drie volwaardige slaapkamers met toegang tot aangenaam terras, badkamer met ligbad en een zeer ruime berging in de kelder.
Belangrijk:
Richtprijs Appartement: 475.000 EUR
Richtprijs Garagebox: 25.000 EUR
EPC: 112 kWh/m² jaar (UC: 20250826-0003669765-RES-1)
Benieuwd? Contacteer Axel Lenaerts makelaars voor meer info via Laurens@axellenaerts.be of 09 245 24 24
Financieel
Gebouw
Terrein
Ligging
Indeling
Comfort
Energie
Ruimtelijke ordening
Locatie
Kortrijksesteenweg 550, 9000 Gent475.000 EUR
Locatie
Kortrijksesteenweg 550
9000 Gent














