Huis te koop in Gentbrugge met 2 slaapkamers
Omschrijving
Gezellige starterswoning nabij Keizerpark
Charmante starterswoning met veel potentieel nabij het Keizerpark!
Op zoek naar een gezellige stek op een toplocatie in Gentbrugge? Dan is deze woning nabij het Keizerpark de perfecte match voor starters of investeerders!
Gelegen in een kalme eenrichtingsstraat woon je hier heerlijk rustig, op een zucht van het Gentse stadscentrum. De woning omvat een ruime leefruimte, keuken, badkamer, een gezellig koertje, 2 slaapkamers en een bureau. Hoewel er ruimte is voor modernisering, zijn de grote kosten al gemaakt: het dak is geïsoleerd, er is hoogrendementsglas, de elektriciteit is conform en in 2024 werd een nieuwe gascondensatieketel geplaatst.
Belangrijkste troeven:
- Rustig gelegen nabij parken, openbaar vervoer, invalswegen en Gent-centrum;
- MOBI-score van 9,7/10;
- Parkeergemak: parking vlak naast de woning;
- Nieuwe verwarmingsketel (2024), HR-glas en geïsoleerd dak;
- Conforme elektrische installatie;
- Eenvoudige energiewinst: Energielabel E is snel op te waarderen.
Wordt dit jouw nieuwe thuis, bel ons voor een afspraak via 09/225.00.78.
Financieel
Gebouw
Terrein
Indeling
Comfort
Energie
Ruimtelijke ordening
Locatie
Auguste Van Ooststraat 51, 9050 Gentbrugge269.000 EUR
Auguste Van Ooststraat 51
9050 Gentbrugge
Is dit haalbaar voor jou?
Simuleer snel je haalbaarheid
Versterk je bod met een haalbaarheidsattest
Zeker van je stuk? Vraag je persoonlijk haalbaarheidsattest van KBC aan, voeg het toe aan je bod en toon de verkoper dat je bod financieel onderbouwd is. Zo kan jij andere huizenjagers een stap voor zijn.
Bereken je woonlening op maat
Iedere woonsituatie is anders. Simuleer vrijblijvend die van jou in detail en kom meteen te weten of je in aanmerking komt voor een persoonlijk haalbaarheidsattest van KBC.















