Scoop: Huis te koop in Destelbergen met 5 slaapkamers
Omschrijving
Exclusieve woning te koop in Destelbergen met 5 slaapkamers
TE KOOP!
Europalaan 31, 9070 Destelbergen
Op zoek naar ruimte, comfort en luxe op een toplocatie? Deze prachtige alleenstaande woning in het gegeerde Destelbergen heeft alles wat je zoekt!
Gelegen op een perceel van maar liefst 581 m² biedt deze stijlvolle villa een bewoonbare oppervlakte van 240 m², ideaal voor gezinnen of wie houdt van ruim wonen.
Bij het betreden van de woning word je verwelkomd in een lichtrijke en ruime leefruimte, perfect om te ontspannen of gasten te ontvangen. De praktische indeling en grote raampartijen zorgen voor een aangename sfeer en veel natuurlijk licht.
De woning beschikt over 5 volwaardige slaapkamers, waardoor er meer dan voldoende plaats is voor een groot gezin, een thuiskantoor of hobbyruimte. Daarnaast zijn er 2 badkamers, waarvan één uitgerust is met een luxueuze jacuzzi – dé ideale plek om volledig tot rust te komen na een drukke dag.
Buiten geniet je van een mooie tuin waar het heerlijk vertoeven is, met voldoende ruimte voor ontspanning, spelende kinderen of gezellige barbecues met vrienden en familie.
Interesse? Neem vandaag nog contact op met Ilhan op 0489/27.20.72 of per mail op ilhan@cornelis-goeman.be voor een bezoek en ontdek zelf de charme van deze unieke woning!
Financieel
Gebouw
Terrein
Ligging
Indeling
Comfort
Energie
Ruimtelijke ordening
Locatie
Europalaan 31, 9070 Destelbergen595.000 EUR
Europalaan 31
9070 Destelbergen
9.423 - 11.308 EUR
Is dit haalbaar voor jou?
Liever een voorstel op maat?
Vertel meer over je project en je persoonlijke situatie en KBC berekent je persoonlijke rentevoet. Je ontvangt onmiddellijk feedback of je lening haalbaar is en je kunt je aanvraag volledig digitaal afronden. Zelfs als je geen KBC-klant bent.















