Huis te koop in Lochristi met 4 slaapkamers
€ 619.000
Is dit haalbaar voor jou?Omschrijving
Instap klare open woning met ruime inpandige garage en gezellige tuin op een rustige locatie en toch nabij het centrum van Lochristi!
Deze degelijke en kwalitatief afgewerkte woning bevat op het gelijkvloers een inkomhal met gastentoilet, een ruime en lichtrijke leefruimte met aparte bureauruimte met archief en een volledig geïnstalleerde keuken met aansluitend een koele berging. Zowel de leefruimte als de keuken geven uit op een groot terras en de tuin. Verder op het gelijkvloers is er een slaapkamer met dressing en een badkamer met douche, dubbel was meubel en een toilet. Op de eerste verdieping is er een nachthal, drie ruime slaapkamers en een badkamer met ligbad, douche en was meubel. Er is eveneens een afzonderlijk toilet en een zolderberging. De woning beschikt over alle comfort en wordt centraal verwarmd met aardgas. Het buitenschrijnwerk bestaat uit aluminium met HR glas, zonnescreens aan de leefruimte en de keuken en elektrische rolluiken op de slaapkamers. De elektriciteit is conform gekeurd. De woning beschikt over een alarm. De totale oppervlakte van het perceel is 810m².
Wil u deze mooi afgewerkte woning op een toplocatie nabij het centrum van Lochristi bezoeken? Schrijf dan nu in voor het bezoekmoment op woensdag 13 mei 2026, enkel via https://calendly.com/loimmogunther/bezoekmoment-koning-leopold-3-laan-28-te-lochristi
Wil u deze mooi afgewerkte woning op een toplocatie nabij het centrum van Lochristi bezoeken? Schrijf dan nu in voor het bezoekmoment op woensdag 13 mei 2026, enkel via https://calendly.com/loimmogunther/bezoekmoment-koning-leopold-3-laan-28-te-lochristi
Financieel
Kadastraal inkomen
1.818 €
Gebouw
Type pand
Huis
Bewoonbare oppervlakte
270 m²
Bebouwde oppervlakte
195 m²
Terrein
Perceeloppervlakte
810 m²
Meest recente bestemming terrein
Woongebied
Oriëntatie tuin
Zuid
Indeling
Aantal slaapkamers
4
Dressing
Ja
Aantal badkamers
2
Comfort
Lift
Nee
Aansluiting elektriciteit
Ja
Aansluiting gas
Ja
Energie
EPC-score (kWh/(m² jaar))
205
EPC-label
C
Unieke code EPC
20260428-0003858113-RES-1
Ruimtelijke ordening
Verkavelingsvergunning
Ja
Voorkooprecht
Nee
G(ebouw)-score
A (geen overstroming gemodelleerd)
Locatie
Koning Leopold III-laan 28, 9080 LochristiIs dit haalbaar voor jou?
Minimale eigen inbreng
-EUR
Maandlast
-EUR/maand
Liever een voorstel op maat?
Vertel meer over je project en je persoonlijke situatie en KBC berekent je persoonlijke rentevoet. Je ontvangt onmiddellijk feedback of je lening haalbaar is en je kunt je aanvraag volledig digitaal afronden. Zelfs als je geen KBC-klant bent.













