Huis te koop in Sint-Niklaas met 6 slaapkamers
Omschrijving
Villa op 1998m² met 6 slaapkamers en garage
Ruime villa op een magnifieke locatie bestaande uit een karakteristieke inkomhal met gastentoilet, bureel, ruime lichtrijke leefruimte met eet-en zithoek + houthaard, uitgeruste keuken met eetplaats, praktische was/bergplaats + douchekamer en een garage.
Op het verdiep zijn 4 ruime slaapkamers, ingerichte badkamer (ligbad met douchemogelijkheid, dubbele lavabo en toilet) en een technische ruimte/berging. De woning is diep uitgebouwd en beschikt tevens over een polyvalente ruimte van 100m², momenteel ingericht als zorgwoning die bestaat uit een leefruimte met open keuken, ingerichte badkamer, afzonderlijk toilet, 2 ruime slaapkamers, 2 bergruimtes en een tuin met terras. De woning heeft een grote private tuin met aangelegd terras en een losstaande grote garage met zolderruimte. Kortom een woning met vele troeven en uiterst geschikt voor een groot gezin of dienend als kangoeroewoning / vrij beroep.
Extra troeven:
- Energiezuinig, centrale verwarming, paletketel
- Voorzien van 44 zonnepanelen
- Thuisbatterij van 15kwh
- Airco
- Vlotte verbinding naar belangrijke in-en uitvalswegen
- Oprijlaan met elektrische poort en parkeergelegenheid voor meerdere wagens
- Instapklaar
Deze woning is te koop ZONDER makelaar via het concept van Smart Houses! Verdere inlichtingen of bezoek? Contacteer rechtstreeks de eigenaar via 0471/26.61.20
Financieel
Gebouw
Terrein
Ligging
Indeling
Comfort
Energie
Ruimtelijke ordening
Locatie
Galgstraat 86, 9100 Sint-NiklaasIs dit haalbaar voor jou?
Liever een voorstel op maat?
Vertel meer over je project en je persoonlijke situatie en KBC berekent je persoonlijke rentevoet. Je ontvangt onmiddellijk feedback of je lening haalbaar is en je kunt je aanvraag volledig digitaal afronden. Zelfs als je geen KBC-klant bent.















