Appartement te koop in Berlare met 2 slaapkamers

BEPCB
150
331
2
1
Omschrijving
Prachtig duplex appartement vlakbij donkmeer

Freca biedt u exclusief dit kwaliteitsvol duplex appartement aan vlakbij het donkmeer en het donkoeverpark alsook in de nabijheid van winkels, restaurants en vele ontspanningsmogelijkheden. Het gebouw bevat 2 appartementen, elk met zijn eigen aparte ingang. Er zijn geen gemeenschappelijke ruimtes.
Deze duplex op de eerste verdieping bestaat uit een lichtrijke leefruimte met open keuken en berging, twee mooie terrassen voor een hele dag zon, twee ruime slaapkamers, badkamer met bad, douche en dubbele wastafel, een toilet op elk verdiep en een ruime zolder.
Ook is een aparte garage van 34 m² beschikbaar t.w.v. 25.000 euro.

BEZOEKDAG! Op zaterdag 9 Mei 2026 vanaf 10u-13u. Reservatie verplicht Inschrijven via info@freca.be met vermelding 'opendeur Donklaan' en uw contactgegevens.

Financieel

Geïndex. kadastraal inkomen
974 €

Gebouw

Type pand
Appartement
Subtype
Duplex
Bewoonbare oppervlakte
150 m²

Terrein

Perceeloppervlakte
331 m²
Meest recente bestemming terrein
Woongebied met landelijk karakter

Ligging

Omgeving / buurt
Residentiële wijk
Openbaar vervoer nabij
Ja
Afstand tot openbaar vervoer
50 m

Indeling

Aantal slaapkamers
2
Oppervlakte slaapkamers
18 m²; 15 m²
Aantal badkamers
1

Comfort

Videofoon
Ja
Lift
Nee
Aansluiting gas
Ja

Energie

EPC-score (kWh/(m² jaar))
120
EPC-label
B
Unieke code EPC
0

Ruimtelijke ordening

Bestemming gebouw
Privé - woning
Dagvaarding
Nee
Dagvaarding
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd

Locatie

Donklaan 70 1, 9290 Berlare

Is dit haalbaar voor jou?

Minimale eigen inbreng
-EUR
Maandlast
-EUR/maand
Rentevoet
- %
JKP
- %
Totale kredietbedrag
- EUR
Totale kredietlast
- EUR

Liever een voorstel op maat?

Vertel meer over je project en je persoonlijke situatie en KBC berekent je persoonlijke rentevoet. Je ontvangt onmiddellijk feedback of je lening haalbaar is en je kunt je aanvraag volledig digitaal afronden. Zelfs als je geen KBC-klant bent.

Wat gebeurt er met je gegevens?

Wij helpen je op deze website bij het inschatten en aanvragen van een lening bij KBC Bank en verwerken daarbij je persoonsgegevens voor KBC Bank. Door op bovenstaande knop te klikken ga je er daarnaast mee akkoord dat wij jouw e-mailadres of andere elektronische identificatoren aan KBC doorgeven om onze samenwerking op te volgen. Meer informatie over deze verwerking kan je terugvinden in onze privacy policy.

Representatief voorbeeld

Voor een hypothecair krediet met een onroerende bestemming van 170.000 euro, volledig gewaarborgd door een hypothecaire inschrijving, met een looptijd van 240 maanden aan een vaste debetrentevoet van 5,23% en een jaarlijks kostenpercentage van 5,58%, betaal je 240 maandelijkse aflossingen van 1.132,13 euro, een dossierkost van 350 euro, 4.324,39 euro notariskosten en een totaal te betalen bedrag van 276.385,48 euro.

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden