Huis te koop in Aalst met 3 slaapkamers
Omschrijving
Op te frissen woning met 3 slpk en terras te Aalst!
Ben je op zoek naar een karaktervolle woning die je volledig naar eigen smaak kan renoveren? Dan is deze gesloten bebouwing, gunstig gelegen nabij het centrum van Aalst, zeker het bekijken waard!
Op het gelijkvloers kom je binnen via een inkomhal die toegang biedt tot een ruime leefruimte met eetplaats, aansluitend de keuken die toegang geeft tot de deels overdekte koer/terras. Achteraan bevindt zich de badkamer met ligbad, toilet en lavabo, met daarnaast aansluiting voor wasmachine. Onder de trap is er toegang tot een praktische ruime kelder.
Op de eerste verdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers. Via een vaste trap bereik je de zolderverdieping, die dankzij de oppervlakte en hoogte perfect geschikt is om één of meerdere extra slaapkamers te creëren.
De woning is rustig gelegen in een aangename woonbuurt, op wandelafstand van scholen, winkels en openbaar vervoer. De centrale ligging maakt het een ideale uitvalsbasis voor gezinnen, koppels of investeerders.
Met de juiste renovatie kan je deze woning omvormen tot een gezellige en hedendaagse thuis.
Benieuwd naar de mogelijkheden? Neem alvast een kijkje via onze virtuele rondleiding op de website. Voor meer info of een bezoek, contacteer ons via steffen@immotijl.be of bel 053 42 46 99.
Financieel
Gebouw
Terrein
Ligging
Indeling
Comfort
Energie
Ruimtelijke ordening
Locatie
Twee Hagenstraat 6, 9300 Aalst175.000 EUR
Locatie
Twee Hagenstraat 6
9300 Aalst














