Huis te koop in Aalst met 3 slaapkamers
Omschrijving
Woning met 3 slaapkamers, oprit en terras
Ben je op zoek naar een gezellige woning met 3 slaapkamers, oprit en terras op een vlot bereikbare ligging? Gevonden!
Deze charmante woning ligt op amper 5 minuten fietsen van de Grote Markt en het station, terwijl ook winkels, scholen, sporthal en belangrijke invalswegen zich vlakbij bevinden. Een centrale ligging die zowel voor eigen bewoning als voor verhuur bijzonder interessant is. Voor investeerders biedt deze eigendom bovendien een potentieel rendement van 4 à 5%!
De woning onderging al verschillende vernieuwingen zoals keuken en badkamer. Ook werden de boiler en pelletkachel vernieuwd in 2019. Er geldt een renovatieverplichting, maar door het isoleren van het hoofddak kan je het EPC meteen verbeteren naar label C.
Op het gelijkvloers kom je binnen in de leefruimte die naadloos overgaat in de vernieuwde keuken, uitgerust met oven, keramische kookplaat en dubbele spoelbak. Aansluitend vind je een aparte berging met wasplaats. De vernieuwde badkamer is praktisch ingericht met toilet, inloopdouche en lavabo. Achteraan geniet je van een gezellig terras met poort, waardoor je eenvoudig een oprit kan creëren en fietsen of bezoekers langs achter toegang hebben.
Op de eerste verdieping bevinden zich twee slaapkamers en via een vaste trap bereik je de derde slaapkamer onder het dak.
Een ideale starterswoning of een slimme investering op een sterke ligging met groeimogelijkheden!
Interesse om dit pand zelf te ontdekken en het rendement of wooncomfort met eigen ogen te beoordelen? Contacteer ons vandaag nog en plan je bezoek!
Financieel
Gebouw
Terrein
Ligging
Indeling
Energie
Ruimtelijke ordening
Locatie
Ledebaan 177 a, 9300 AalstIs dit haalbaar voor jou?
Liever een voorstel op maat?
Vertel meer over je project en je persoonlijke situatie en KBC berekent je persoonlijke rentevoet. Je ontvangt onmiddellijk feedback of je lening haalbaar is en je kunt je aanvraag volledig digitaal afronden. Zelfs als je geen KBC-klant bent.















