Huis te koop in Aalst met 5 slaapkamers

DEPCD
240
365
5
2
Omschrijving

Twee aanpalende woningen met loods nabij centrum Aalst – ideaal voor wonen, werken of project

Droomt u van een woning die strategisch gelegen is, ruimte biedt voor wonen én werken, en bovendien investeringskansen opent? Vlakbij centrum Aalst presenteren wij u niet één, maar twee interessante aanpalende panden met elk hun eigen troeven. Met een totale perceel oppervlakte van circa 365 m2 en gevelbreedte van circa 8 m.

LOUIS PAUL BOONSTRAAT 25 | WONING MET LOODS

De eerste verdieping herbergt een gezellige leefruimte en keuken, perfect voor dagelijks comfort. Op de tweede verdieping wachten u drie slaapkamers, een handige dressing en een volledig uitgeruste badkamer. Het gelijkvloers is voorzien van een doorrit (H: 2,6 m / B: 2,7 m) naar een achtergelegen loods van +/- 227 m². Een absolute meerwaarde voor zelfstandigen, ondernemers of gezinnen die extra opslagruimte kunnen gebruiken of om te herontwikkelen.

EPC label D – Geen renovatieplicht / CV Aardgas / Beperkt KI € 495

LOUIS PAUL BOONSTRAAT 27 | WONING

Hier treft u een charmante stadswoning die een uitstekend alternatief vormt voor een appartement. De keuken sluit naadloos aan op de leefruimte, berging en badkamer met bad en toilet. Op de verdieping zijn er twee slaapkamers en extra bergruimte vindt u in de kelder.

EPC label F 659 kWh/m²/jaar - Renovatieplicht - 20241108-0003440003-RES-1 / CV Aardgas / Beperkt KI € 242

Dit opent de deur naar talloze opportuniteiten: een ruimere gezinswoning, combinatie van privé en beroep of een slimme investering in vastgoed met toekomstwaarde.

Met parkeergelegenheid in de straat, de nabijheid van het stadspark en de uitstekende bereikbaarheid via openbaar vervoer naar winkels, scholen, E40 en de belangrijkste invalswegen om de hoek, bieden beide woningen een uitzonderlijke opportuniteit.

Bovendien kan de aankoop in aanmerking voor verbouwing aan 6% BTW, waardoor u bijkomend voordeel haalt uit deze investering.

Of u nu een gezin bent dat op zoek is naar een warme thuis, een starter die wil genieten van een slimme aankoop, een investeerder die potentieel ziet of een zelfstandige die wonen en werken wil combineren: dit aanbod heeft het allemaal.

Financieel

Kadastraal inkomen
495 €

Gebouw

Type pand
Huis
Subtype
Huis
Bewoonbare oppervlakte
240 m²

Terrein

Perceeloppervlakte
365 m²
Meest recente bestemming terrein
Woongebied
Oriëntatie tuin
Zuidwest

Indeling

Aantal slaapkamers
5
Oppervlakte slaapkamers
11 m²; 14 m²; 15 m²; 15 m²; 9 m²
Aantal badkamers
2

Comfort

Lift
Nee
Aansluiting elektriciteit
Ja
Aansluiting gas
Ja

Energie

EPC-score (kWh/(m² jaar))
339
EPC-label
D
Unieke code EPC
20250925-0003694302-RES-1

Ruimtelijke ordening

Verkavelingsvergunning
Nee
Voorkooprecht
Nee
G(ebouw)-score
A (geen overstroming gemodelleerd)

Locatie

Louis Paul Boonstraat 25 -27, 9300 Aalst

434.000 EUR

Locatie

Louis Paul Boonstraat 25 -27
9300 Aalst

Is dit haalbaar voor jou?

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden