Huis te koop in Lede met 4 slaapkamers

160
220
4
2
Omschrijving

Halfopen bebouwing met 4 slaapkamers

Een uniek nieuwbouwproject in het hart van Oordegem. Moderne architectuur met aandacht voor wooncomfort, kwaliteit en energiezuinigheid. Parc Agnes bestaat uit vijf nieuwbouwwoningen en één vernieuwbouwing. Wonen in een dorp maar toch alle troeven van een bruisende stad. Oordegem is een jong en dynamisch dorp; gezellige cafeetjes, goede restaurants, kwaliteitsslager, warme bakker, grootwarenhuis, kapper, tandarts, apotheek, opticien, interieurwinkel, chocolatier, schoonheidssalon, bibliotheek, ontmoetingscentrum, basisschool,... alles op wandelafstand. Oordegem is een landelijke gemeente met een prachtige natuur, je kan er uren wandelen langs velden, bossen en weiden. Tal van fiets- en wandelroutes doorkruisen het dorp. Er is ook een vlotte verbinding met openbaar vervoer naar Gent en Aalst, vlotte bereikbaarheid naar verbindingsweg E40 oprit Wetteren en Erpe-Mere en Aalst. Met de wagen 10 minuten rijden naar Aalst, 20 minuten naar Gent. Kortom Parc Agnes is een pareltje "op het dorp" in Oordegem.. Dit project is gericht naar jonge gezinnen maar ook naar mensen die oud willen worden in een dorp. (Ook woningen met een slaap- en badkamer op het gelijkvloers.) Project Agnes heeft ook een historisch verhaal. De woning was decennialang eigendom van de familie Schockaert. Een gezin met 4 kinderen. Rufin, Marie, Camilla en Gabriëlle. Ooit was er een cafeetje gevestigd "De drie koninginnekes ", uitgebaat door de drie dochters. Later werd Agnes geboren, de dochter van Rufin, zij woonde tot voor kort in de woning. Agnes geboren en getogen in het prachtige dorp Oordegem, 'Parc Agnes'. Wens je meer informatie over dit project? 0800/ 252 37 of smetlede@albert.immo

Financieel

Verkoop onder btw-stelsel
Ja

Gebouw

Type pand
Huis
Subtype
Huis
Bewoonbare oppervlakte
160,26 m²

Terrein

Perceeloppervlakte
219,9 m²
Meest recente bestemming terrein
Woongebied
Oriëntatie tuin
Zuidwest

Indeling

Aantal slaapkamers
4
Aantal badkamers
2
Type keuken
Afgewerkte keuken

Energie

Dubbele beglazing
Ja
Type verwarming
Vloerverwarming

Ruimtelijke ordening

Verkavelingsvergunning
Ja
Voorkooprecht
Nee

Locatie

Oordegemdorp 3, 9340 Lede

450.000 EUR

Oordegemdorp 3
9340 Lede

Is dit haalbaar voor jou?

Met de expertise van
1

Simuleer snel je haalbaarheid

Minimale eigen inbreng
-EUR
Maandlast
-EUR/maand
Rentevoet
- %
JKP
- %
Totale kredietbedrag
- EUR
Totale kredietlast
- EUR
Met de expertise van
2

Versterk je bod met een haalbaarheidsattest

Zeker van je stuk? Vraag je persoonlijk haalbaarheidsattest van KBC aan, voeg het toe aan je bod en toon de verkoper dat je bod financieel onderbouwd is. Zo kan jij andere huizenjagers een stap voor zijn.

Verhoog je koopkansen
Met de expertise van
3

Bereken je woonlening op maat

Iedere woonsituatie is anders. Simuleer vrijblijvend die van jou in detail en kom meteen te weten of je in aanmerking komt voor een persoonlijk haalbaarheidsattest van KBC.

Ontdek je woonlening op maat

Wat gebeurt er met je gegevens?

Wij helpen je op deze website bij het inschatten en aanvragen van een lening bij KBC Bank en verwerken daarbij je persoonsgegevens voor KBC Bank. Door op bovenstaande knop te klikken ga je er daarnaast mee akkoord dat wij jouw e-mailadres of andere elektronische identificatoren aan KBC doorgeven om onze samenwerking op te volgen. Meer informatie kan je terugvinden in onze privacyverklaring en de KBC privacyverklaring.

Representatief voorbeeld

Voor een hypothecair krediet met een onroerende bestemming van 170.000 euro, volledig gewaarborgd door een hypothecaire inschrijving, met een looptijd van 240 maanden aan een vaste debetrentevoet van 5,41% en een jaarlijks kostenpercentage van 5,77%, betaal je 240 maandelijkse aflossingen van 1.148,39 euro, een dossierkost van 350 euro, 4.324,39 euro notariskosten en een totaal te betalen bedrag van 280.286,24 euro.

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden