Scoop: Huis te koop in Denderleeuw met 5 slaapkamers
Omschrijving
Opbrengsteigendom met 2 appartementen en extra studio
In de Toekomststraat 54 te Denderleeuw bieden wij u dit interessant appartementsgebouw aan, bestaande uit twee volledig gerenoveerde appartementen en een bijkomende (niet-vergunde) studio. Ideaal als investering of voor wie op zoek is naar een combinatie van eigen bewoning met verhuurmogelijkheden. De twee appartementen werden grondig vernieuwd en beschikken elk over een lichtrijke leefruimte, een moderne keuken, twee volwaardige slaapkamers en een stijlvolle badkamer. Zowel de elektriciteit als het sanitair werden volledig vernieuwd, waardoor u als koper geniet van hedendaags comfort zonder bijkomende zorgen. Achteraan het gebouw bevindt zich een aangename tuin waar het rustig vertoeven is. Daarnaast beschikt elk appartement over een eigen terras, wat zorgt voor extra buitenruimte en wooncomfort. Een absolute troef is de ruime garage die plaats biedt aan twee wagens, aangevuld met twee extra bergingen. Dit maakt het geheel bijzonder praktisch, zowel voor eigen gebruik als voor verhuur. De aanwezigheid van een bijkomende studio biedt extra potentieel om eventueel te gebruiken als praktijkruimte. EPC Labels A en B - Zonnepanelen - Warmtepomp - Dubbele beglazing - Elektriciteit conform. (Maatregelen opgenomen in het maatregelenregister: neen)
Financieel
Gebouw
Indeling
Comfort
Energie
Ruimtelijke ordening
Locatie
Toekomststraat 54, 9470 Denderleeuw499.000 EUR
Toekomststraat 54
9470 Denderleeuw
Is dit haalbaar voor jou?
Simuleer snel je haalbaarheid
Versterk je bod met een haalbaarheidsattest
Zeker van je stuk? Vraag je persoonlijk haalbaarheidsattest van KBC aan, voeg het toe aan je bod en toon de verkoper dat je bod financieel onderbouwd is. Zo kan jij andere huizenjagers een stap voor zijn.
Bereken je woonlening op maat
Iedere woonsituatie is anders. Simuleer vrijblijvend die van jou in detail en kom meteen te weten of je in aanmerking komt voor een persoonlijk haalbaarheidsattest van KBC.














