Huis te koop in Deinze met 3 slaapkamers

CEPCC
128
975
3
1
Omschrijving

Multifunctioneel pand met residentiële en professionele invulling

Dit veelzijdige pand, gelegen in de Kouter 114 te Deinze combineert wonen en werken op één locatie en biedt tal van mogelijkheden voor wie op zoek is naar ruimte, comfort en een strategische ligging. Het appartement (momenteel verhuurd) met burelen op het gelijkvloers vormt een ideale opportuniteit voor zelfstandigen, vrije beroepen of investeerders.

Het gelijkvloers beschikt over ruime bureelruimtes met natuurlijk licht, perfect geschikt voor kantoor-, praktijk- of commerciële doeleinden. Dankzij de aparte toegang en functionele indeling kunnen werk en privé optimaal gescheiden worden. Bovendien is er een grote parking voorzien, wat een absolute meerwaarde is voor klanten en bezoekers.

Het appartement bevindt zich op de verdieping en omvat een aangename leefruimte met veel lichtinval, een keuken, badkamer en drie volwaardige slaapkamers, waardoor het ideaal is voor gezinnen of wie extra ruimte wenst. De indeling biedt tal van mogelijkheden om het appartement volledig naar eigen smaak in te richten.

De ligging in Deinze is bijzonder gunstig: vlot bereikbaar en in de nabijheid van winkels, scholen, openbaar vervoer en belangrijke verbindingswegen.

Een unieke eigendom met sterke troeven, waar wonen en werken harmonieus gecombineerd kunnen worden.

EPC C:297 kWh/ (m2 jaar) , geen renovatieplicht 
128 m2 bewoonbare oppervlakte volgens EPC
Asbestattest: Asbestveilig: 1 asbestmaterialen – 0 beperkingen - 1 uitsluitingen
De elektrische installatie is niet conform


Meer informatie via Ella@centeroffice.be of 0492 50 88 18

Gebouw

Type pand
Huis
Subtype
Huis
Bewoonbare oppervlakte
128 m²

Terrein

Perceeloppervlakte
975 m²
Meest recente bestemming terrein
Woongebied
Oriëntatie tuin
Zuid

Indeling

Aantal slaapkamers
3
Aantal badkamers
1
Type keuken
Afgewerkte keuken

Comfort

Lift
Nee
Aansluiting gas
Ja
Aansluiting riolering
Ja

Energie

EPC-score (kWh/(m² jaar))
297
EPC-label
C
E-peil
0

Ruimtelijke ordening

Verkavelingsvergunning
Ja
Voorkooprecht
Nee
G(ebouw)-score
A (geen overstroming gemodelleerd)

Locatie

Kouter 114, 9800 Deinze

495.000 EUR

Locatie

Kouter 114
9800 Deinze

Is dit haalbaar voor jou?

Minimale eigen inbreng
-EUR
Maandlast
-EUR/maand
Rentevoet
- %
JKP
- %
Totale kredietbedrag
- EUR
Totale kredietlast
- EUR

Liever een voorstel op maat?

Vertel meer over je project en je persoonlijke situatie en KBC berekent je persoonlijke rentevoet. Je ontvangt onmiddellijk feedback of je lening haalbaar is en je kunt je aanvraag volledig digitaal afronden. Zelfs als je geen KBC-klant bent.

Wat gebeurt er met je gegevens?

Wij helpen je op deze website bij het inschatten en aanvragen van een lening bij KBC Bank en verwerken daarbij je persoonsgegevens voor KBC Bank. Door op bovenstaande knop te klikken ga je er daarnaast mee akkoord dat wij jouw e-mailadres of andere elektronische identificatoren aan KBC doorgeven om onze samenwerking op te volgen.

Representatief voorbeeld

Voor een hypothecair krediet met een onroerende bestemming van 170.000 euro, volledig gewaarborgd door een hypothecaire inschrijving, met een looptijd van 240 maanden aan een vaste debetrentevoet van 5,34% en een jaarlijks kostenpercentage van 5,70%, betaal je 240 maandelijkse aflossingen van 1.142,12 euro, een dossierkost van 350 euro, 4.324,39 euro notariskosten en een totaal te betalen bedrag van 278.782,79 euro.

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden