Appartement te koop in Nazareth-De Pinte met 1 slaapkamer
€ 305.000
Is dit haalbaar voor jou?Omschrijving
In het centrum van Eke vinden we dit lichtrijke, gezellige instapklare appartement terug.
We komen binnen in een ruime inkomhal met apart gastentoilet, met daarnaast de volledig geïnstalleerde badkamer. Verder komen we via de hal in de slaapkamer terecht, overgoten met lichtinval door de dakkoepel en met aansluitende een ingemaakte dressing. De volledig geïnstalleerde keuken is voorzien van een praktische berging.
Tot slot hebben we een ruime woonkamer met aangrenzend zonneterras. Ook het weidse uitzicht is een plus!
Het appartement is onderdeel van een rustige residentie van 6 appartementen en heeft een ideale ligging met prima bereikbaarheid (oprit E-17 op 5 minuten rijafstand).
Meer informatie of een bezoek inplannen?
Contacteer ons!
Financieel
Verkoop onder btw-stelsel
Nee
Kadastraal inkomen
693 €
Gebouw
Type pand
Appartement
Subtype
Appartement
Bewoonbare oppervlakte
85 m²
Ligging
Omgeving / buurt
Centraal; Dorp; Administratief centrum
Indeling
Aantal slaapkamers
1
Aantal badkamers
1
Type badkamer
Alle comfort aanwezig
Comfort
Lift
Ja
Zwembad
Nee
Tennisveld
Nee
Energie
EPC-score (kWh/(m² jaar))
183
EPC-label
B
Dubbele beglazing
Ja
Ruimtelijke ordening
Bodemattest
Ja
G(ebouw)-score
B (kleine overstromingskans onder klimaatverandering (sc2050))
P(erceel)-score
B (kleine overstromingskans onder klimaatverandering sc2050)
Locatie
Steenweg 131 a 5, 9810 Nazareth-De PinteIs dit haalbaar voor jou?
Minimale eigen inbreng
-EUR
Maandlast
-EUR/maand
Liever een voorstel op maat?
Vertel meer over je project en je persoonlijke situatie en KBC berekent je persoonlijke rentevoet. Je ontvangt onmiddellijk feedback of je lening haalbaar is en je kunt je aanvraag volledig digitaal afronden. Zelfs als je geen KBC-klant bent.




