Huis te koop in Olsene met 3 slaapkamers
Omschrijving
Olsene: te renoveren bungalow met 3 slaapk. en garage
Bent u op zoek naar comfortabel wonen op één niveau, in een rustige buurt maar toch overal dichtbij? Deze charmante bungalow in de Olsene biedt alles wat u nodig heeft!
Bij het betreden van de woning komt u in de inkomhal die toegang geeft tot de ruime woonkamer, waar het aangenaam vertoeven is. Aansluitend bevindt zich de keuken, met voldoende ruimte en mogelijkheden om deze volledig naar eigen smaak in te richten.
De woning beschikt over 3 volwaardige slaapkamers. Verder vindt u een badkamer en een apart toilet, wat bijdraagt aan het praktisch comfort.
Een extra troef is de garage die ook extra bergruimte voorziet.
Verwarmingsinstallatie werd vernieuwd en ook de zoldervloer is geïsoleerd. De woning dient weliswaar verder volledig gerenoveerd te worden, wat u de kans biedt om alles volledig naar eigen smaak en hedendaagse normen in te richten.
Na afbraak van de bestaande woning bestaat tevens de mogelijkheid om 2 halfopen bebouwingen te realiseren, wat dit perceel ook interessant maakt als projectgrond.
Gelegen in een rustige straat in Olsene, geniet u hier van een aangename woonomgeving met een vlotte verbinding naar E17. Allerhande winkels, scholen en andere voorzieningen bevinden zich op korte afstand, wat deze woning bijzonder interessant maakt.
Financieel
Gebouw
Terrein
Indeling
Comfort
Energie
Ruimtelijke ordening
Locatie
Stenemolenstraat 38, 9870 OlseneIs dit haalbaar voor jou?
Liever een voorstel op maat?
Vertel meer over je project en je persoonlijke situatie en KBC berekent je persoonlijke rentevoet. Je ontvangt onmiddellijk feedback of je lening haalbaar is en je kunt je aanvraag volledig digitaal afronden. Zelfs als je geen KBC-klant bent.
















