Commercieel te koop in Knesselare met 4 slaapkamers
Omschrijving
Handelspand met woonst op 1.682 m² – tal van opties!
Het pand is per direct beschikbaar!
Ligging:
Dit handelspand met woonst ligt op een toplocatie aan de Knokkebaan in Aalter, een drukke doorgangsweg met sterke zichtbaarheid. De E40 ligt op enkele minuten afstand en zorgt voor een snelle link tussen kust en binnenland.
Indeling:
Het gelijkvloers van 250 m² omvat een ruime handelsruimte, met keuken en berging. De opzet is ideaal voor uiteenlopende toepassingen, zoals groepspraktijken (tandarts, kinesist), een fitness- of wellnesszaak of een hedendaags kantoor. Dankzij de open structuur stem je het pand makkelijk af op je eigen noden.
Op de eerste verdieping is een royale leefruimte met bureau, perfect voor thuiswerk of ontspanning. De moderne keuken is volledig uitgerust en grenst aan een handige berging met koelcel. Er zijn drie slaapkamers, waarvan één met ensuite badkamer voorzien van douche en bubbelbad. Een binnenterras leidt naar een ruim buitenterras met prachtig uitzicht.
Op het tweede verdiep is een atelierruimte van ca. 120 m², geschikt voor creatieve of professionele activiteiten. Ernaast bevindt zich een vierde slaapkamer.
Buitenomgeving:
De verzorgde tuin biedt pure rust met een verwarmd zwembad, een overdekte lounge en een tuinhuis. Het poolhouse beschikt over een sauna, douche en toilet – ideaal voor wellness. De garage biedt plaats aan 2 wagens en heeft een zolderverdieping, ideaal als atelier of opslagruimte.
Pluspunten:
-
Toplocatie met vlotte verbinding;
-
Grote en open handelsruimte;
-
Flexibele en slimme indeling;
-
Uitgebreide wellnessfaciliteiten.













