Huis te koop in Aalter met 4 slaapkamers
Omschrijving
Te renoveren karaktervolle villa op een uitzonderlijk perceel van 8100m2
Te renoveren karaktervolle woning op een uitzonderlijk perceel van meer dan 8.000 m², gelegen op een idyllische en rustige locatie in Ursel. Deze eigendom biedt een unieke kans voor wie op zoek is naar ruimte, privacy en tal van mogelijkheden.
De woning beschikt over een bewoonbare oppervlakte van maar liefst 410 m² en vormt de perfecte basis voor een totaalrenovatie naar eigen smaak en wensen. Dankzij de zuidgerichte oriëntatie geniet u hier de hele dag door van een prachtige lichtinval en een adembenemend open zicht over de omliggende natuur.
Het ruime perceel biedt niet alleen rust en vrijheid, maar ook interessante ontwikkelingsmogelijkheden. Zo is er potentieel tot het verkavelen van twee loten voor open bebouwing (onder voorbehoud van stedenbouwkundige goedkeuring).
De ligging is een absolute troef: vlot bereikbaar via de belangrijkste invalswegen richting Gent, Brussel en Oostende, terwijl u toch in alle sereniteit kan genieten van het landelijke karakter van de omgeving.
Kortom, een unieke opportuniteit voor renovatie, investering of projectontwikkeling op een toplocatie.
Interesse? Neem vandaag nog contact op voor meer informatie
Gebouw
Terrein
Ligging
Indeling
Comfort
Energie
Ruimtelijke ordening
Locatie
Rozestraat 82, 9910 AalterIs dit haalbaar voor jou?
Liever een voorstel op maat?
Vertel meer over je project en je persoonlijke situatie en KBC berekent je persoonlijke rentevoet. Je ontvangt onmiddellijk feedback of je lening haalbaar is en je kunt je aanvraag volledig digitaal afronden. Zelfs als je geen KBC-klant bent.















