Huis te koop in Antwerpen met 3 slaapkamers

EEPCE
366
250
3
2
Omschrijving

Commercieel pand met woonst en uitzonderlijk veel ruimte!

Op deze hoek van de Julius de Geyterstraat en De Bruynlaan zit je goed voor zichtbaarheid — iets wat de vorige eigenaars maar al te goed begrepen toen hier jarenlang een bloemenwinkel gevestigd was. Veel passage, veel licht, veel leven. En vandaag ligt dat potentieel opnieuw helemaal open. Twee panden werden samengebracht tot één geheel, en dat voel je meteen zodra je binnenkomt. De ruimte strekt zich uit over het gelijkvloers, met zo’n 150 m² handelsoppervlakte die zich moeiteloos laat invullen zoals jij dat wil. Winkel, werkplek of een combinatie — hier hoeft niets in één richting te worden geduwd. Kortom; heel veel mogelijkheden.


Achteraan vloeit het geheel vanzelf verder in een werkruimte en keuken, om uiteindelijk uit te komen in de tuin. En die verrast. Groen, rustig en opvallend privé — een zeldzame luxe op deze locatie, en meteen één van de sterke troeven van dit pand!


Via de handelsruimte kom je in het woongedeelte, dat zich logisch verder opbouwt. Op de eerste verdieping bevinden zich de leef- en eetruimte, waar licht en ruimte samenkomen. Doorzichten en hoge ramen — tot tegen het plafond — geven het geheel een open sfeer. Aansluitend vind je hier ook een volledig uitgeruste keuken terug.

De indeling volgt datzelfde ritme. Een bureauruimte sluit mooi aan op de leefruimte, terwijl een slaapkamer met en-suite badkamer en een extra kamer het niveau vervolledigen. Ook op de 2e verdieping zet het verhaal zich verder met nog twee slaapkamers en een bijkomende badkamer.

Wonen en werken lopen hier moeiteloos in elkaar over, op een manier die natuurlijk aanvoelt en ruimte laat voor eigen invulling.


Wat dit pand zo bijzonder maakt, is de combinatie van ligging, volume en die onverwachte tuin — maar vooral de vrijheid die je hier krijgt om er iets van te maken dat echt bij je past.

Gebouw

Type pand
Huis
Subtype
Huis
Bewoonbare oppervlakte
366 m²

Terrein

Perceeloppervlakte
250 m²
Meest recente bestemming terrein
Woongebied

Indeling

Aantal slaapkamers
3
Aantal badkamers
2
Aantal toiletten
0

Comfort

Lift
Nee

Energie

EPC-score (kWh/(m² jaar))
407
EPC-label
E
Unieke code EPC
20260428-0003856212-RES-1

Ruimtelijke ordening

Verkavelingsvergunning
Nee
Voorkooprecht
Nee
G(ebouw)-score
D (middelgrote overstromingskans onder huidig klimaat)

Locatie

Julius de Geyterstraat 164 -166, 2020 Antwerpen

Is dit haalbaar voor jou?

Minimale eigen inbreng
-EUR
Maandlast
-EUR/maand
Rentevoet
- %
JKP
- %
Totale kredietbedrag
- EUR
Totale kredietlast
- EUR

Liever een voorstel op maat?

Vertel meer over je project en je persoonlijke situatie en KBC berekent je persoonlijke rentevoet. Je ontvangt onmiddellijk feedback of je lening haalbaar is en je kunt je aanvraag volledig digitaal afronden. Zelfs als je geen KBC-klant bent.

Wat gebeurt er met je gegevens?

Wij helpen je op deze website bij het inschatten en aanvragen van een lening bij KBC Bank en verwerken daarbij je persoonsgegevens voor KBC Bank. Door op bovenstaande knop te klikken ga je er daarnaast mee akkoord dat wij jouw e-mailadres of andere elektronische identificatoren aan KBC doorgeven om onze samenwerking op te volgen. Meer informatie over deze verwerking kan je terugvinden in onze privacy policy.

Representatief voorbeeld

Voor een hypothecair krediet met een onroerende bestemming van 170.000 euro, volledig gewaarborgd door een hypothecaire inschrijving, met een looptijd van 240 maanden aan een vaste debetrentevoet van 5,23% en een jaarlijks kostenpercentage van 5,58%, betaal je 240 maandelijkse aflossingen van 1.132,13 euro, een dossierkost van 350 euro, 4.324,39 euro notariskosten en een totaal te betalen bedrag van 276.385,48 euro.

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden