Appartement te koop in Burcht met 2 slaapkamers
€ 215.000
Is dit haalbaar voor jou?Omschrijving
Appartement
Gezellig appartement met EPC label A in Burcht
Uw plekje aan de Schelde Oevers!
Dit ruime appartement met 2 slaapkamers op de 1ste verdieping biedt alles voor comfortabel wonen of als investering.
- Ruime woonkamer met veel natuurlijk licht
- Mogelijkheid tot het aankopen van een garage
- Nieuwe keuken nog te installeren, maar inbegrepen in deze verkoopprijs
- Energiezuinig: 7 zonnepanelen en een warmtepomp wat een interessant EPC label A geeft
- Rustige, groene omgeving met voorzieningen zoals treinstation, sportpark De Wallen en busverbindingen naar Sint-Niklaas en Antwerpen
- Perfect als investering: sinds september 2008 verhuurd
Mis deze kans niet om dit appartement uw nieuwe thuis te maken of als winstgevende investering!
Maak snel een afspraak voor een bezichtiging via 09 367 90 67 of immosafe@immosafe.be
Financieel
Kadastraal inkomen
664 €
Kadastrale info
0106/00G004
Gebouw
Type pand
Appartement
Bewoonbare oppervlakte
84 m²
Staat pand
Goede staat
Terrein
Meest recente bestemming terrein
Woongebied
Indeling
Aantal slaapkamers
2
Comfort
Aansluiting water
Ja
Telefoon
Ja
Energie
EPC-score (kWh/(m² jaar))
37
EPC-label
A
Unieke code EPC
20240614-0003283012-RES-1
Ruimtelijke ordening
Kadastraal plan
Ja
Bouwvergunning
Ja
Verkavelingsvergunning
Niet van toepassing
Locatie
Heirbaan 116 0201, 2070 Burcht215.000 EUR
Locatie
Heirbaan 116 0201
2070 Burcht














![[[ DIT PAND NEEMT DEEL AAN DE ERA OPEN HUIZEN DAG OP 6/12 VAN 9:30 TOT 10:30 ]] Bent u op zoek naar een slimme investering of een eigen stek met veel potentieel ?<br />Lees hier dan zeker even verder !<br /> <br /><u>2deV:</u> In de hal (5m²) is er voldoende plaats om uw jassen en schoenen op te bergen in de praktische ingebouwde kasten.<br /><br />De ruime, lichtrijke &amp; comfortabele woonkamer is maar liefst 30m² groot en geeft toegang tot de mooie, verzorgde, nostalgische keuken (7m²) en het terras (7m²) <br /><br />De badkamer heeft een ligbad met douche functie en lavabo.<br />De wc is hier apart en beide ruimtes bevinden zich op de hal. <br /><br />Op het einde van de hal kunnen we de 2 slaapkamers vinden van 17m² en 7m²<br /><br />Een extra troef is uw persoonlijke garagebox, ietsje verderop.<br />U kan deze extra aankopen voor € 30.000, zo bent u altijd van een plaatsje verzekerd<br /><br />Interesse in dit appartement in een rustige buurt, maar toch vlak bij de invalswegen?<br />Boek dan nu uw bezichtiging in bij uw makelaar !](https://images.immoscoop.be/cp-3570072a51cd4427052f8fcbaf72a432-w320.jpeg)
![[[ DIT PAND NEEMT DEEL AAN DE ERA OPEN HUIZEN DAG OP 6/12 VAN 9:30 TOT 10:30 ]] Bent u op zoek naar een slimme investering of een eigen stek met veel potentieel ?<br />Lees hier dan zeker even verder !<br /> <br /><u>2deV:</u> In de hal (5m²) is er voldoende plaats om uw jassen en schoenen op te bergen in de praktische ingebouwde kasten.<br /><br />De ruime, lichtrijke &amp; comfortabele woonkamer is maar liefst 30m² groot en geeft toegang tot de mooie, verzorgde, nostalgische keuken (7m²) en het terras (7m²) <br /><br />De badkamer heeft een ligbad met douche functie en lavabo.<br />De wc is hier apart en beide ruimtes bevinden zich op de hal. <br /><br />Op het einde van de hal kunnen we de 2 slaapkamers vinden van 17m² en 7m²<br /><br />Een extra troef is uw persoonlijke garagebox, ietsje verderop.<br />U kan deze extra aankopen voor € 30.000, zo bent u altijd van een plaatsje verzekerd<br /><br />Interesse in dit appartement in een rustige buurt, maar toch vlak bij de invalswegen?<br />Boek dan nu uw bezichtiging in bij uw makelaar !](https://images.immoscoop.be/cp-d1e3d8afd9caeeea62bb57b054a576fe-w320.jpeg)
![[[ DIT PAND NEEMT DEEL AAN DE ERA OPEN HUIZEN DAG OP 6/12 VAN 9:30 TOT 10:30 ]] Bent u op zoek naar een slimme investering of een eigen stek met veel potentieel ?<br />Lees hier dan zeker even verder !<br /> <br /><u>2deV:</u> In de hal (5m²) is er voldoende plaats om uw jassen en schoenen op te bergen in de praktische ingebouwde kasten.<br /><br />De ruime, lichtrijke &amp; comfortabele woonkamer is maar liefst 30m² groot en geeft toegang tot de mooie, verzorgde, nostalgische keuken (7m²) en het terras (7m²) <br /><br />De badkamer heeft een ligbad met douche functie en lavabo.<br />De wc is hier apart en beide ruimtes bevinden zich op de hal. <br /><br />Op het einde van de hal kunnen we de 2 slaapkamers vinden van 17m² en 7m²<br /><br />Een extra troef is uw persoonlijke garagebox, ietsje verderop.<br />U kan deze extra aankopen voor € 30.000, zo bent u altijd van een plaatsje verzekerd<br /><br />Interesse in dit appartement in een rustige buurt, maar toch vlak bij de invalswegen?<br />Boek dan nu uw bezichtiging in bij uw makelaar !](https://images.immoscoop.be/cp-4c0442fe41f842ac380f39280385ffd3-w320.jpeg)