Appartement te koop in Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht met 2 slaapkamers
Omschrijving
Appartement
ZWIJNDRECHT (Burcht)
Mooi gerenoveerd Appartement in Burcht, Heirbaan 116 bus 0101 : Uw Plekje Aan De Schelde Oevers!
Ben je op zoek naar een betaalbare woonplek in de nabijheid van Antwerpen ? Zoek niet verder! Dit ruime appartement met 2 slaapkamers gelegen op de 1ste verdieping wacht om ontdekt te worden.
Of u nu op zoek bent naar een comfortabele thuis voor uzelf of u kijkt uit naar een slimme investering, Dit appartement heeft het allemaal!
Is deels moment gerenoveerd. Nieuwe foto's volgen van zodra de werken zijn afgerond !
Kenmerken van dit appartement :
· Ruime woonkamer - perfect om te ontspannen en te vermaken
· Volledig ingerichte keuken (met koelkast en oven) - laat uw culinaire creativiteit de vrije loop
· Badkamer met dubbele wastafel en ligbad - voor ontspanning na een lange dag
· 2 gezellige slaapkamers - ideaal voor u en uw gasten
· Een handige berging - voor al uw opslagbehoeften
· Hoogwaardige afwerking - met mahonie fineerdeuren en natuurstenen vloeren
· Voorzien van 7 privatieve zonnepanelen
· nieuwe zeer energiezuinige warmtepomp MIDEA (A+++ label). Wandmodel met koeling en bediening via WIFI of afstandbediening. EPC : A.
· Bonus : mogelijkheid tot aankoop garage. Dit staat garant voor de veiligheid van uw voertuig.
Geweldige locatie :
· Gemakkelijke toegang tot bussen naar Temse, Sint-Niklaas en Antwerpen
· Treinstation op minder dan 2 km afstand
· Diverse winkels, supermarkten, apotheken en meer in de buurt
· Minder dan 1 km naar de autosnelweg
· Omgeven door groene ruimtes en naast sportpark De Wallen met tennisbanen en voetbalvelden
Investeringskans : Dit pand is niet alleen een perfecte plek om te wonen, maar het is ook een geweldige investeringsopportuniteit met een bruto-rendement van 4,057%. Verhuurd sinds september 2008.
Grijp nu uw kans en maak van dit prachtige appartement uw eigen stukje paradijs.
Neem vandaag nog contact op met Martial op 0475 82 76 66 of stuur een mail naar martial@immosafe.be
Financieel
Gebouw
Terrein
Indeling
Energie
Ruimtelijke ordening
Locatie
Heirbaan 116 0101, 2070 Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht235.000 EUR
Locatie
Heirbaan 116 0101
2070 Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht














![[[ DIT PAND NEEMT DEEL AAN DE ERA OPEN HUIZEN DAG OP 6/12 VAN 9:30 TOT 10:30 ]] Bent u op zoek naar een slimme investering of een eigen stek met veel potentieel ?<br />Lees hier dan zeker even verder !<br /> <br /><u>2deV:</u> In de hal (5m²) is er voldoende plaats om uw jassen en schoenen op te bergen in de praktische ingebouwde kasten.<br /><br />De ruime, lichtrijke &amp; comfortabele woonkamer is maar liefst 30m² groot en geeft toegang tot de mooie, verzorgde, nostalgische keuken (7m²) en het terras (7m²) <br /><br />De badkamer heeft een ligbad met douche functie en lavabo.<br />De wc is hier apart en beide ruimtes bevinden zich op de hal. <br /><br />Op het einde van de hal kunnen we de 2 slaapkamers vinden van 17m² en 7m²<br /><br />Een extra troef is uw persoonlijke garagebox, ietsje verderop.<br />U kan deze extra aankopen voor € 30.000, zo bent u altijd van een plaatsje verzekerd<br /><br />Interesse in dit appartement in een rustige buurt, maar toch vlak bij de invalswegen?<br />Boek dan nu uw bezichtiging in bij uw makelaar !](https://images.immoscoop.be/cp-3570072a51cd4427052f8fcbaf72a432-w320.jpeg)
![[[ DIT PAND NEEMT DEEL AAN DE ERA OPEN HUIZEN DAG OP 6/12 VAN 9:30 TOT 10:30 ]] Bent u op zoek naar een slimme investering of een eigen stek met veel potentieel ?<br />Lees hier dan zeker even verder !<br /> <br /><u>2deV:</u> In de hal (5m²) is er voldoende plaats om uw jassen en schoenen op te bergen in de praktische ingebouwde kasten.<br /><br />De ruime, lichtrijke &amp; comfortabele woonkamer is maar liefst 30m² groot en geeft toegang tot de mooie, verzorgde, nostalgische keuken (7m²) en het terras (7m²) <br /><br />De badkamer heeft een ligbad met douche functie en lavabo.<br />De wc is hier apart en beide ruimtes bevinden zich op de hal. <br /><br />Op het einde van de hal kunnen we de 2 slaapkamers vinden van 17m² en 7m²<br /><br />Een extra troef is uw persoonlijke garagebox, ietsje verderop.<br />U kan deze extra aankopen voor € 30.000, zo bent u altijd van een plaatsje verzekerd<br /><br />Interesse in dit appartement in een rustige buurt, maar toch vlak bij de invalswegen?<br />Boek dan nu uw bezichtiging in bij uw makelaar !](https://images.immoscoop.be/cp-d1e3d8afd9caeeea62bb57b054a576fe-w320.jpeg)
![[[ DIT PAND NEEMT DEEL AAN DE ERA OPEN HUIZEN DAG OP 6/12 VAN 9:30 TOT 10:30 ]] Bent u op zoek naar een slimme investering of een eigen stek met veel potentieel ?<br />Lees hier dan zeker even verder !<br /> <br /><u>2deV:</u> In de hal (5m²) is er voldoende plaats om uw jassen en schoenen op te bergen in de praktische ingebouwde kasten.<br /><br />De ruime, lichtrijke &amp; comfortabele woonkamer is maar liefst 30m² groot en geeft toegang tot de mooie, verzorgde, nostalgische keuken (7m²) en het terras (7m²) <br /><br />De badkamer heeft een ligbad met douche functie en lavabo.<br />De wc is hier apart en beide ruimtes bevinden zich op de hal. <br /><br />Op het einde van de hal kunnen we de 2 slaapkamers vinden van 17m² en 7m²<br /><br />Een extra troef is uw persoonlijke garagebox, ietsje verderop.<br />U kan deze extra aankopen voor € 30.000, zo bent u altijd van een plaatsje verzekerd<br /><br />Interesse in dit appartement in een rustige buurt, maar toch vlak bij de invalswegen?<br />Boek dan nu uw bezichtiging in bij uw makelaar !](https://images.immoscoop.be/cp-4c0442fe41f842ac380f39280385ffd3-w320.jpeg)