Appartement te koop in Borgerhout met 2 slaapkamers
Omschrijving
Lichtrijk appartement grens Borgerhout en Zurenborg
Appartement te koop op een zeer leuke locatie: de grens tussen Borgerhout en Zurenborg, vlakbij de Dageraadplaats.
Hoge plafonds, brede living, houten planche vloer, originele moluren en een erker die voor zeer veel licht zorgt.
Het appartement ligt op de tweede verdieping in een rustig gebouw met 8 mede-eigenaren, met een gemiddelde leeftijd van rond de dertig.
Indeling: woonkamer - keuken - slaapkamer - bureau/berging - badkamer
Zowel in de slaapkamer als in de bureau is een grote maatkast voorzien. Er is ook een privé keldertje van 4m2 aanwezig.
Elek conform,
Geen asbest aanwezig,
Dubbele beglazing,
Individuele gasketel voor cv en warm water
De achtergevel werd recent geïsoleerd, dit werd nog niet verwerkt in het EPC van het gebouw (update is gepland na goedkeuring op algemene vergadering). Pas hierna kan de isolatie in het EPC van het appartement worden overgenomen. Hierdoor krijgt het appartement een EPC B na de administratieve update. (Zie opmerking op attest)
Sinds 6j verhuurd aan dezelfde huurster, beschikbaar na opzeg huurcontract.
Mail voor bezichtiging.
Financieel
Gebouw
Indeling
Energie
Ruimtelijke ordening
Locatie
Bouwensstraat 20, 2140 Borgerhout278.000 EUR
Bouwensstraat 20
2140 Borgerhout
Is dit haalbaar voor jou?
Simuleer snel je haalbaarheid
Versterk je bod met een haalbaarheidsattest
Zeker van je stuk? Vraag je persoonlijk haalbaarheidsattest van KBC aan, voeg het toe aan je bod en toon de verkoper dat je bod financieel onderbouwd is. Zo kan jij andere huizenjagers een stap voor zijn.
Bereken je woonlening op maat
Iedere woonsituatie is anders. Simuleer vrijblijvend die van jou in detail en kom meteen te weten of je in aanmerking komt voor een persoonlijk haalbaarheidsattest van KBC.















