Terug naar resultaten

Scoop: Appartement te koop in Boechout met 2 slaapkamers

BEPCB
85
210
2
1
Omschrijving

Recent 2 slpk appartement.

Recent 2 slaapkamer appartement op de tweede verdieping gelegen en bereikbaar via trappenhal met alle modern wooncomfort op een rustige ligging kort bij het centrum. Klein appartementsgebouw met slechts drie appartementen. Dit momenteel verhuurde appartement beschikt over twee slaapkamers, een ruime leefruimte met open keuken voorzien van de nodige toestellen. Een gastentoilet en een badkamer voorzien van douche en wastafelmeubel. De nachthal beschikt over ingemaakte kasten. Dankzij het goede energielabel woont u hier niet alleen comfortabel, maar ook energiezuinig. Extra troeven: Bouwjaar 2009, Asbestvrij, Elektriciteit is conform, quasi geen gemeenschappelijke kosten, instapklaar en verhuurd aan een goede huurder! Kortom, een instapklaar appartement zonder zorgen, perfect als 1e eigen woonst of als investering. (goede huurder aanwezig) Interesse? Contacteer ons vandaag nog voor meer info of een bezoek!

Financieel

Verkoop onder btw-stelsel
Nee

Gebouw

Type pand
Appartement
Subtype
Appartement
Bewoonbare oppervlakte
85 m²

Terrein

Perceeloppervlakte
210 m²
Meest recente bestemming terrein
Woongebied

Ligging

Openbaar vervoer nabij
Ja

Indeling

Aantal slaapkamers
2
Oppervlakte slaapkamers
13 m²; 7 m²
Aantal badkamers
1

Comfort

Parlofoon
Ja
Lift
Nee
Zwembad
Nee

Energie

EPC-score (kWh/(m² jaar))
149
EPC-label
B
Dubbele beglazing
Ja

Ruimtelijke ordening

Dagvaarding
Nee
Dagvaarding
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Vonnissen
Nee

Locatie

Kardinaal Sterckxstraat 67 3, 2530 Boechout

Is dit haalbaar voor jou?

Minimale eigen inbreng
-EUR
Maandlast
-EUR/maand
Rentevoet
- %
JKP
- %
Totale kredietbedrag
- EUR
Totale kredietlast
- EUR

Liever een voorstel op maat?

Vertel meer over je project en je persoonlijke situatie en KBC berekent je persoonlijke rentevoet. Je ontvangt onmiddellijk feedback of je lening haalbaar is en je kunt je aanvraag volledig digitaal afronden. Zelfs als je geen KBC-klant bent.

Wat gebeurt er met je gegevens?

Wij helpen je op deze website bij het inschatten en aanvragen van een lening bij KBC Bank en verwerken daarbij je persoonsgegevens voor KBC Bank. Door op bovenstaande knop te klikken ga je er daarnaast mee akkoord dat wij jouw e-mailadres of andere elektronische identificatoren aan KBC doorgeven om onze samenwerking op te volgen. Meer informatie over deze verwerking kan je terugvinden in onze privacy policy.

Representatief voorbeeld

Voor een hypothecair krediet met een onroerende bestemming van 170.000 euro, volledig gewaarborgd door een hypothecaire inschrijving, met een looptijd van 240 maanden aan een vaste debetrentevoet van 5,48% en een jaarlijks kostenpercentage van 5,84%, betaal je 240 maandelijkse aflossingen van 1.154,79 euro, een dossierkost van 350 euro, 4.324,39 euro notariskosten en een totaal te betalen bedrag van 281.822,43 euro.

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden