Huis te koop in Bonheiden met 3 slaapkamers
Omschrijving
Te renoveren villa met 3 slpks en inpandige garage.
Karaktervolle villa met 3 slaapkamers, inpandige garage, zonnige tuin op een toplocatie in Bonheiden
In een rustige, residentiële straat op een absolute toplocatie in Bonheiden bevindt zich deze ruime en uitstekend onderhouden villa op een perceel van ongeveer 10 are. De woning geniet van een ideale ligging op korte afstand van het centrum van Bonheiden, Mechelen, scholen, winkels en belangrijke invalswegen. Hier woont u in alle rust, met alle voorzieningen binnen handbereik.
Met een bruto bewoonbare opp. van bijna 195 m² biedt deze woning bijzonder veel ruimte voor het hele gezin. Via de inkomhal betreedt u de lichtrijke leefruimte, bestaande uit een gezellige zithoek en een aparte eetkamer. Grote raampartijen zorgen voor een aangename lichtinval en creëren een warme, huiselijke sfeer. Aansluitend bevindt zich de functionele keuken, uitgerust met onder meer een keramische kookplaat (2021), oven, dampkap en koelkast. Vanuit de leefruimte heeft u rechtstreeks toegang tot het ruime, zonnige terras en de prachtige tuin.
Op een iets hoger niveau, bevinden zich 3 slaapkamers, waarvan 2 met ingemaakte kasten, en een badkamer. De woning beschikt bovendien over een ruime zolder van maar liefst 78 m², die tal van mogelijkheden biedt voor het creëren van extra slaapkamers, een hobbyruimte, bureau of polyvalente ruimte.
Het half ondergrondse niveau omvat een inpandige garage, een praktische berging met douche, een ruime wasplaats en een apart toilet. Ideaal voor wie extra opslagruimte of een praktijk- of hobbyruimte wenst.
Buiten geniet u van een fraai aangelegde voortuin met oprit en een diepe achtertuin van meer dan 575 m², waar rust, privacy en groen centraal staan. Op het terras kan je optimaal genieten van zonnige dagen.
Ook technisch werd de woning doorheen de jaren goed onderhouden. Zo werd de verwarmingsinstallatie vernieuwd in 2011, de zekeringskast vervangen in 2020, beschikt de woning over aluminium ramen met dubbele beglazing, rolluiken, een dak met natuurleien (1996) en koperen goten, een vernieuwd dampscherm en 20 cm rotswolisolatie op de zoldervloer. Verder zijn een regenwaterput, septische put en gescheiden riolering aanwezig.
Bent u op zoek naar een ruime gezinswoning met een uitstekende ligging, een mooie tuin en nog heel wat uitbreidingsmogelijkheden? Dan is deze villa mits wat opfrissing beslist een bezoek waard.
Financieel
Gebouw
Terrein
Ligging
Indeling
Energie
Ruimtelijke ordening
Locatie
Tramweg 11, 2820 Bonheiden568.000 EUR
Tramweg 11
2820 Bonheiden
Is dit haalbaar voor jou?
Liever een voorstel op maat?
Vertel meer over je project en je persoonlijke situatie en KBC berekent je persoonlijke rentevoet. Je ontvangt onmiddellijk feedback of je lening haalbaar is en je kunt je aanvraag volledig digitaal afronden. Zelfs als je geen KBC-klant bent.













