Huis te koop in Hasselt met 4 slaapkamers
€ 549.000
Is dit haalbaar voor jou?Omschrijving
Prachtig en ruim herenhuis op toplocatie!
Deze prachtige en ruime kantoorruimte van circa 274 m² is gelegen hartje Hasselt centrum op slechts 100 m van de Koning Albertstraat en 300 m van de grote markt.
Dit unieke pand heeft de afgelopen jaren een zo goed als totaalrenovatie ondergaan met uitzondering van enkele authentieke elementen.
Bekijk zeker de plannen/foto’s op onze website via deze link https://www.vastgoedservice.be/vgs4/pand_one.asp?Immo_ID=19725 om een perfecte indeling te zien.
Dit prachtige pand is perfect geschikt voor volledig kantoorruimtes te maken of kantoorruimtes met woonst boven.
Indeling van dit pand :
GELIJKVLOERS : op het gelijkvloers kunnen 3 ruime kantoorruimtes ingedeeld worden, ook is hier sanitair, aparte toilet en veel bergruimte voorzien.
VERDIEP 1 : op het 1ste verdiep is nu een moderne hyper uitgeruste keuken voorzien met aansluitend een Zuid-Oost gelegen terras, ook een aparte toilet hier.
VERDIEP 2 : op het 2e de verdiep is nog een ruime kantoorruimte die ook eventueel in 2 gesplitst kan worden.
VERDIEP 3 : op het 3e verdiep is nu 1 kantoorruimte mogelijk met sanitair, vernieuwde badkamer en apart toilet.
VERDIEP 4 : op het 4e de verdiep is ook een grote kantoorruimte die ook en 2 kan gesplitst worden.
Een lift plaatsen in dit gebouw is ook mogelijk.
Verdere belangrijke troeven van deze woning :
• Mogelijkheid om achteraan het gebouw parkeergarages te huren
• Kelder van circa 45 m²
• Zeer energiezuinig + zonnepanelen 5580 wattpiek
Gebouw
Type pand
Huis
Subtype
Huis
Bewoonbare oppervlakte
274 m²
Terrein
Perceeloppervlakte
105 m²
Indeling
Aantal slaapkamers
4
Aantal badkamers
2
Terras
Ja
Energie
EPC-score (kWh/(m² jaar))
159
EPC-label
B
Dubbele beglazing
Ja
Locatie
Sint-Truidersteenweg 10, 3500 Hasselt549.000 EUR
Locatie
Sint-Truidersteenweg 10
3500 Hasselt














