Huis te koop in Gent met 3 slaapkamers

BEPCB
130
65
3
1
Omschrijving

Instapklare woning met koer en EPC-label B

Deze instapklare woning is centraal gelegen (Dampoort station en op 5 min fietsen van Gent Centrum). Ze beschikt over drie volwaardige slaapkamers, een volledig uitgeruste badkamer, een afzonderlijk toilet en een aangename koer die zorgt voor extra buitenruimte. De keuken is functioneel en volledig ingericht, voorzien van de nodige toestellen en voldoende opbergruimte. Dankzij de gunstige ligging bevinden alle noodzakelijke voorzieningen, zoals winkels, scholen en openbaar vervoer, zich in de onmiddellijke omgeving.

Op de gelijkvloers bevindt zich de inkomhal, die toegang biedt tot een grote, deels overdekte koer.

De eerste verdieping bestaat uit een ruime woonkamer van 29m², opgedeeld in een zit- en eethoek, een volledig ingerichte keuken, een toilet en een badkamer.

Op de derde verdieping bevinden zich een speelruimte en drie slaapkamers: slaapkamer 1 (10,89m²), slaapkamer 2 (17,78m²) en slaapkamer 3 (13,5m²).

Momenteel maakt de woning deel uit van een gebouw met een commercieel gelijkvloers, maar voor de akte zal ze juridisch worden afgesplitst.

Geen renovatieverplichting

Gebouw

Type pand
Huis
Subtype
Huis
Bewoonbare oppervlakte
130 m²

Terrein

Perceeloppervlakte
65 m²
Tuin
Ja
Oriëntatie tuin
Zuidwest

Ligging

Omgeving / buurt
Nabij station; Centraal

Indeling

Aantal slaapkamers
3
Oppervlakte slaapkamers
17,8 m²; 13,75 m²; 10,9 m²
Aantal badkamers
1

Comfort

Lift
Nee
Zwembad
Nee
Aansluiting gas
Ja

Energie

EPC-score (kWh/(m² jaar))
141
EPC-label
B
Unieke code EPC
202412120003477690-RES-1

Ruimtelijke ordening

Bodemattest
Ja
G(ebouw)-score
A (geen overstroming gemodelleerd)
P(erceel)-score
A (geen overstroming gemodelleerd)

Locatie

Dendermondsesteenweg 202, 9040 Gent

320.000 EUR

Locatie

Dendermondsesteenweg 202
9040 Gent

Is dit haalbaar voor jou?

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden