Scoop: Huis te koop in Gent met 4 slaapkamers
Omschrijving
Op Te Knappen Opbrengsteigendom Met 2 Entiteiten
Deze ruime opbrengsteigendom is ideaal voor investeerders! Oorspronkelijk vergund als handelspand met woonst, werd het gebouw in de loop der jaren heringedeeld naar 2 woonentiteiten. De overtreding is intussen strafrechtelijk verjaard, het pand kan zonder zorgen verder als residentieel verhuurde eigendom worden geëxploiteerd.
Het gebouw heeft een solide basis en biedt verschillende mogelijkheden, maar een opfrissing is aangewezen om het verhuurpotentieel optimaal te benutten. De indeling omvat twee wooneenheden, 1 per verdiep, wat potentieel heeft om een aantrekkelijk rendement te bieden.
Gelegen in het hart van Gentbrugge geniet dit pand van een uitstekende bereikbaarheid. Openbaar vervoer, belangrijke invalswegen, fietsvoorzieningen en alle nodige faciliteiten zoals winkels, scholen en ontspanningsmogelijkheden bevinden zich in de directe omgeving.
Gebouw
Terrein
Indeling
Energie
Ruimtelijke ordening
Locatie
Frederik Burvenichstraat 218 -220, 9050 GentIs dit haalbaar voor jou?
Liever een voorstel op maat?
Vertel meer over je project en je persoonlijke situatie en KBC berekent je persoonlijke rentevoet. Je ontvangt onmiddellijk feedback of je lening haalbaar is en je kunt je aanvraag volledig digitaal afronden. Zelfs als je geen KBC-klant bent.















