Scoop: Huis te koop in Geraardsbergen met 4 slaapkamers
Omschrijving
KARAKTERVOLLE GERENOVEERDE WONING MET 4 SLAAPKAMERS
KARAKTERVOLLE GERENOVEERDE WONING MET 4 SLAAPKAMERS
Vraagprijs : 325.000 euro
Deze woning is gelegen in het centrum van Geraardsbergen en op een boogscheut van winkels, scholen en openbaar vervoer.
De woning werd gerenoveerd met het oog op een harmonieus balans tussen authenticiteit en modern comfort.
Deze woning heeft volgende indeling :
Op het gelijkvloers treft u de stijlvolle living met eetruimte en de geïnstalleerde keuken. Verder treft u nog een toilet en een aangenaam terras.
Op de eerste verdieping treft u 2 ruime slaapkamers, een berging en de badkamer met inloopdouche, bad, dubbele lavabo en toilet.
Op de 2de verdieping vindt u de ruime nachthal met toegang tot de 2 andere slaapkamers.
TROEVEN :
- Woning met veel uitstraling
- EPC B => Energiezuinige woning
- Elektriciteit conform AREI
- 4 slaapkamers
Ideaal voor wie op zoek is naar charme en hedendaags comfort.
Kelder aanwezig.
De woning wordt verwarmd met centrale verwarming op aardgas en beschikt over dubbele beglazing in aluminium en hout.
Voor meer info of bezoek stuur een mail naar Dylan@svena.be of bel 0489/54.69.99.
De gegevens zijn louter informatief en wij kunnen niet aansprakelijk gesteld worden voor eventuele onjuistheden.
De bewoonbare oppervlakte is slechts indicatief.
Financieel
Gebouw
Terrein
Indeling
Energie
Ruimtelijke ordening
Locatie
NIEUWSTRAAT 8, 9500 Geraardsbergen325.000 EUR
NIEUWSTRAAT 8
9500 Geraardsbergen
Is dit haalbaar voor jou?
Simuleer snel je haalbaarheid
Versterk je bod met een haalbaarheidsattest
Zeker van je stuk? Vraag je persoonlijk haalbaarheidsattest van KBC aan, voeg het toe aan je bod en toon de verkoper dat je bod financieel onderbouwd is. Zo kan jij andere huizenjagers een stap voor zijn.
Bereken je woonlening op maat
Iedere woonsituatie is anders. Simuleer vrijblijvend die van jou in detail en kom meteen te weten of je in aanmerking komt voor een persoonlijk haalbaarheidsattest van KBC.















